немає товарів
Важная информация

  Мінімальне замовлення для відправки накладеним платежем (оплата при отриманні товару на пошті) 300 грн.

Хіти продажів
Відгуки клієнтів
Відгуки
клієнтів

Інтернет магазин МотоАрт

Інтернет магазин запчастин для скутерів, мотоблоків, бензопил та великий асортимент супутньої продукції. "MOTOART" веде активну діяльність з 2007-го року. За цей час ми отримали чималий досвід, цікаві співробітництвом і по праву вважаємося одним з кращих постачальників різних деталей та додаткових для мототехніки в Україна. Вас напевно приємно здивує широкий асортимент наших товарів та порівняно невисока вартість продукції.

Переваги інтернет магазину МотоАрт

Якщо вам потрібні запчастини на скутер, кращої пропозиції вам не знайти. Здійснивши покупку в нашому інтернет магазині, ви будь-якої миті можете забрати її з нашого складу у Дніпропетровську, або скористатися службою доставки по Україні. Завдяки налагодженим нашими логістами маршрутам, термін доставки товару до будь-якої точку країни не займає понад дві доби з моменту оформлення покупки.

Роздрібний та оптовий продаж запчастин на скутер – основний напрямок діяльності компанії «MOTOART». Ми однаково ввічливо ставимося до кожного клієнта, незважаючи на вартість його покупки. Наші продавці забезпечують максимально можливий комфорт та обслуговування всім покупцям. При оптових закупівлях продукції клієнтам буде запропоновано солідну знижку, величина якої розраховується в індивідуальному порядку. Більше Точну інформацію про знижки можна дізнатись у консультантів нашої компанії.

Наш інтернет магазин для скутерів, мопедів та мотоциклів може запропонувати величезний вибір запчастин. В разі, коли не вдалось знайти потрібну деталь на сторінках нашого порталу, ви можете замовити її доставку. Такі замовлення допоможуть вам заощадити багато часу на пошук. Ми можемо дістати практично будь-які запчастини до скутерів, що вигідно вирізняє нашу компанію серед конкурентів. Зверніться до наших співробітників і переконайтеся в цьому особисто.

«MOTOART» - гарантія якості

Кожна деталь, що надходить до нас у продаж, піддається ретельній перевірці та ряду тестів на працездатність та відповідність технічним характеристикам, заявленим виробником. Все для скутера в Україні можна придбати в одному місці – на сайті нашої компанії! Навіщо витрачати час на пошуки потрібної деталі, якщо можна придбати її тут, при цьому ціна обраного товару буде на порядок нижчою від ринкової.

Запчастини на скутер оптом - ідеальна можливість заробити на подальшому роздрібному продажу запчастин. за Наші співробітники допоможуть визначитися з вибором найбільш підходящої вам продукції. Все для скутерів сьогодні можна придбати в одному місці – в інтернет-магазині компанії «MOTOART». Скористайтеся цією унікальною можливістю, та заощаджуйте свої кошти! Вся інформація про товари зручно розбита на блоки та категорії, а ретельно продумана система фільтрації деталей суттєво заощадить пошук потрібної запчастини.

У нас завжди є додаткові аксесуари для мотоциклів, скутерів і мопедів: захисне екіпірування, ксенонові фари та ін. Наш ціновий сегмент досить різноманітний: у продажу є товари як бюджетного, так і та дорогого елітного вигляду. Ми цінуємо кожного нашого покупця і завжди відкриті для нових співробітництв.

Чекаємо на Ваші замовлення!!!